Blachodachówka

blachodachówka Konin logo BUD MAT

Firma BUDMAT rozpoczęła swoją działalność już w 1991 roku jako hurtownia materiałów budowlanych. Obecnie jest to jeden z największych firm produkująca nie tylko blachy dachówkowe, trapezowe i modułowe ale również i systemy rynnowe.

BUDMAT może pochwalić się wieloma Nagrodami oraz Certyfikatami.

Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami blachy dachówkowej na stronie producenta

http://www.budmat.pl/index.php/blachodachowki/

Ciągle poszerzamy naszą ofertę o sprawdzonych producentów

R grafit

blacha trapezowa Konin logo BALEXMETAL

Blacha Dachówkowa Firmy Balex Metal to pokrycie dachowe z blachy powlekanej najwyższej jakości. Dzięki dużej ilości dostępnych kolorów gwarantuje nietuzinkowy wygląd i wiele lat użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą blach dachówkowych na stronie producenta

http://www.balex.eu/budownictwo-mieszkaniowe

blacha trapezowa Konin logo florian

Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku rozwija się bardzo dynamicznie.Od września 2004 roku spółka Florian Centrum S.A. posiada Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008

Świadomość, że zapewnienie przyszłości firmy możliwe jest tylko dzięki stałemu zadowoleniu klientów, dostawców i współpracowników kształtuje widoczną na co dzień filozofię firmy:

Nadrzędnym celem „Florian Centrum” S.A. jest zdobycie pełnego zaufania Klientów, czyli stworzenie takich warunków, aby w ramach swojej specjalizacji zaproponować najlepszą ofertą spełniającą obecne potrzeby i przyszłe wymagania każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą formy Florian :

http://floriancentrum.com.pl/pl/blachy-trapezowe/pl/blachodachowki/0,-4,6

Blachodachówka Blach Metal Konin

Postawienie domu to skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga uwzględnienia wielu czynników. Budowa dachu nie jest czasem na nieudane inwestycje – o wiele lepszym rozwiązaniem jest sięganie po pomoc do zaufanych ekspertów i oraz korzystanie ze sprawdzonych produktów. Od efektu końcowego zależy bowiem bezpieczeństwo domowników oraz ich przedmiotów codziennego użytku. Nie ma tu miejsca blachy dachowe z niepewnego źródła.

Blachodachówka firm Budmat, BalexMetl, Florian, BlachStal Konin

Wszystkim poszukującym najwyższej jakości materiałów polecamy firmę BUDMAT – Konin i okolice od dawna korzystają z dostępnych w jej ofercie materiałów budowlanych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej sprawia, że firma BUDMAT jest cenionym na rynku producentem blach dachówkowych oraz systemów rynnowych. Obecny dynamiczny rozwój branży budowlanej sprawia, że na rynku pojawiają się kolejne innowacyjne produkty. Warto wykorzystywać najnowocześniejsze technologie podczas budowy swojego domu, jednak najważniejsza jest w tym wypadku współpraca z zaufanym producentem. W ten sposób można bowiem zyskać pewność, że tworzy się dom na długie lata, bezpieczny i dobrze zabezpieczony przed czynnikami atmosferycznymi.

Połączenie najwyższej jakości, szerokiego wyboru i korzystnej ceny to gwarancja zadowolenia, które przez wiele lat osiąga szerokie grono Klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Dzięki współpracy naszej firmy z firmą BUDMAT możemy zaoferować wszystkim poszukującym idealnego dachu najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do dalszego kontaktu.