Blacha trapezowa

Firma BUDMAT rozpoczęła swoją działalność już w 1991 roku jako hurtownia materiałów budowlanych. Obecnie jest to jeden z największych firm produkująca nie tylko blachy dachówkowe, trapezowe i modułowe ale również i systemy rynnowe.

BUDMAT może pochwalić się wieloma Nagrodami oraz Certyfikatami.

Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami blachy trapezowej na stronie producenta

http://www.budmat.pl/index.php/blachy_trapezowe/

Stale poszerzamy ofertę o sprawdzonych producentów

Blacha trapezowa to doskonały materiał do krycia dachów i ścian. W ofercie znajdziemy między innymi blachy trapezowe osłonowe, do stosowania jako uniwersalne elementy ścienne i dachowe oraz podsufitki oraz blachy trapezowe konstrukcyjne, do stosowania w konstrukcjach dachów bezpłatwiowych, konstrukcjach nośnych o dużych rozpiętościach ram oraz szalunków traconych do konstrukcji żelbetowych – zastosowanie w budownictwie przemysłowym

Szczegółową ofertę BALEX METAL znajdą Państwo na stronie producenta:

http://www.balex.eu/blachy-trapezowe

Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku rozwija się bardzo dynamicznie.Od września 2004 roku spółka Florian Centrum S.A. posiada Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008

Świadomość, że zapewnienie przyszłości firmy możliwe jest tylko dzięki stałemu zadowoleniu klientów, dostawców i współpracowników kształtuje widoczną na co dzień filozofię firmy:

Nadrzędnym celem „Florian Centrum” S.A. jest zdobycie pełnego zaufania Klientów, czyli stworzenie takich warunków, aby w ramach swojej specjalizacji zaproponować najlepszą ofertą spełniającą obecne potrzeby i przyszłe wymagania każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą formy Florian :

http://floriancentrum.com.pl/pl/blachy-trapezowe/0,-5,6