Drzwi zewnętrzne

KMT – Lider produkcji drzwi stalowych w Polsce

Misją firmy KMT jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta.
mikea fot

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być:
– trwałe
– estetyczne
– funkcjonalne

W firmie WIKĘD oferujemy Państwu Drzwi Stalowe, Drzwi PVC lub Drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.
Strona Producenta Drzwi Zewnętrznych firmy Wikęd

Drzwi Konin zewnętrzne
kmt drzwi zewnetrzne

Firma MIKEA jest prywatną firmą rodzinną, założoną w roku 1990. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się działalnością handlową. W późniejszym okresie skoncentrowała się na wytwarzaniu stolarki otworowej, po kilku latach specjalizując się w produkcji drzwi wejściowych.

Strona Producenta Drzwi Zewnętrznych firmy MIKEA

wiked fot

Stalowe drzwi do domów pozwalają naszym Klientom cieszyć się bardzo dobrymi parametrami, długoletnią pracą oraz lekką konstrukcją.

Oferta drzwi stalowych jest bardzo rozbudowana: KR Center proponuje drzwi w różnych wersjach: gładkie, z gustownymi dodatkami, ciekawymi szybami, jedno- i dwuskrzydłowe. Jest też atrakcyjna gama oklein, które nakładamy metodą bezprzylgową.

Strona Producenta Drzwi Zewnętrznych firmy KR Center