Rolety | Moskitiery

ROLETY

MOSKITIERY

Rolety Zewnętrzne Portos

Nasze rolety składane są z elementów produkowanych przez firmę PORTOS.
Dzięki nowoczesnym maszynom i odpowiednio dobranym surowcom, nasze produkty mają wysoką jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Strona Producenta Rolet Portos

INTRAX ROLETY

Producent wysokiej jakości systemów rolet zewnętrznych oraz bram garażowych. Już od 18 lat działamy na rynku budowlanym, prężnie się rozwijając i wdrażając najnowsze technologie i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Proponujemy systemy natynkowe, jak również innowacyjne rolety naokienne z możliwością zabudowy.

https://intrax-rolety.pl/

MOSKITIERY RAMKOWE służą zabezpieczeniu naszych domów, przed insektami, które szczególnie w sezonie letnim potrafią być niezwykle uciążliwe. Ramkę montuje się za pomocą rygielków zachodzących na uszczelkę okna co sprawia, że zarówno montaż, jak i demontaż jest prosty oraz bezinwazyjny. Profil moskitiery wykonany jest z aluminium ekstrudowanego Drobna grafitowa lub czarna siatka chroniąca wnętrza naszych domów jest praktycznie niewidoczna. Dostępne kolory : biały RAL 9010 , brąz RAL 8017 , ciemny brąz RAL 8019 , antracyt RAL 7016 , złoty dąb , orzech , winchester .