PVC

Od prawie 30 lat Firma Kaczmarek Malewo istnieje w rodzinnej miejscowości Malewo w Wielkopolsce.

Dzięki zasadom lojalności, uczciwości i budowaniu sukcesu na zaufaniu, firma nadal jest zarządzana rodzinnie.

System rynnowy „Karolina” jest przekroju półokrągłego z klasycznym wywinięciem na zewnątrz od strony frontowej oraz do środka od ściany budynku.

Strona Producenta Systemu Rynnowego firmy Kaczmarek

proaqua fot

BRYZA to system rynnowy wprowadzony do obrotu z początkiem 2004 roku. Spostrzeżenia poczynione wobec funkcjonujących systemów, pozwoliły stworzyć innowacyjny produkt eliminujący niedoskonałości już istniejących. Wiedza inżynierska, nowoczesne technologie oraz komponenty najwyższej jakości poparte długoletnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, zaowocowały stworzeniem doskonałego produktu oraz niezawodnej marki, wnosząc najwyższą jakość w tym segmencie.

Strona Producenta Systemu Rynnowego Bryza

galeco fot
kaczmarek fot

ProAqua – system rynnowy produkowany z tworzywa sztucznego, przeznaczony do skutecznego odprowadzania wody deszczowej z dachu. Szczelny, estetyczny i trwały – doskonale sprawdzi się na każdym dachu. System ProAqua to rynny profesjonalistów.

Strona Producenta Systemu Rynnowego ProAqua

bryza fot

Wyróżniającą cechą naszego systemu rynnowego PVC jest wewnętrzne wywiniecie krawędzi rynny. Takie rozwiązanie gwarantuje odprowadzenie wody deszczowej nawet podczas intensywnych opadów bez jej przelewania się przez krawędź rynny. Pozostałe elementy systemu rynnowego tj. haki, łączniki i odpływy posiadają specjalne uchwyty boczne i mocowane są do deski doczołowej zapewniając stabilizację całego systemu i minimalizując ryzyko rozszczelnień, a jedynym ruchomym elementem pozostaje rynna. Aby ułatwić montaż systemu na łącznikach oraz narożnikach zaznaczono linie montażowe, które wskazują miejsce dosunięcia rynny PVC w zależności od panującej temperatury podczas montażu.

Strona Producenta Systemu Rynnowego Galeco