Okna fasadowe

Okna Fasadowe Konin

 

VEKA jest posiadającym ponad 40 letnie doświadczenie, czołowym na świecie producentem profili okiennych z PCV i dostawcą systemów profili dla producentów drzwi i rolet.  Należymy do pionierów produkcji systemów okiennych i drzwiowych z tworzywa sztucznego. Jedyny w swoim rodzaju, rozległy świat profili VEKA jest sukcesywnie rozbudowywany od 1969 roku, aż do dnia dzisiejszego.

Strona producenta okien fasadowych firmy VEKA

Film – 20 lat VEKA

aluplast foto

Budvar Centrum to europejski lider w produkcji okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna. Dzięki naszemu dwudziestoletniemu doświadczeniu i stałemu wprowadzaniu innowacji jesteśmy ekspertem w dziedzinie stolarki otworowej.

Firma Budvar Centrum posiada jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych fabryk okien na rynku europejskim. Cała produkcja realizowana jest w liczącym 23 000 m2 zakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli zatrudniającym obecnie ponad 300 pracowników. Nasza fabryka jest w stanie wyprodukować 2000 jednostek okiennych dziennie.

Strona producenta okien fasadowych firmy Budvar

veka obraz

Aluplast sp. z o.o. jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z PVC. Okna i drzwi z PVC w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów okien.

Strona producenta okien fasadowych firmy Aluplast

Film – 20 Lat Aluplast w Polsce

okna pvc budvar

ABM Jędraszek to rodzinna firma, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją stolarki okiennej i aluminium.

Oferta :

Okna PVC w systemie Gealan S9000 cechuje nowoczesny wygląd i unikalne wartości użytkowe, które zaspokajają nawet najwyższe oczekiwania inwestorów! System Gealan S9000 to synonim bardzo dobrych parametrów izolacyjności termicznej okien PVC przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych. Ten wszechstronny, energooszczędny i nowoczesny system dedykowany dla okien, drzwi oraz drzwi podnoszono-przesuwnych ma
sześciokomorową budowę i możliwość stosowania pakietów 3 szybowych oraz dodatkowej uszczelki środkowej.

Profile Softline 82 to jedyne, dostępne na rynku profile o szerokości 82 mm i 7-komorowej strukturze. Niezwykle ciepłe i energooszczędne – przy zastosowaniu odpowiedniego pakietu szybowego można uzyskać współczynnik przenikania ciepła o równy 0,7 W/m²K, co pozwala je nawet w w domach w standardzie pasywnym!

Sprawdzone przez dziesiątki lat, godne polecenia wzmocnienia stalowe VEKA zapewniające doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie okna znajduje się komora z zamkniętym wzmocnieniem stalowym, natomiast w skrzydle – ze wzmocnieniem otwartym podwójnie sfalcowanym.

W profilach VEKA SOFTLINE 82 MD zastosowano trzecią – dodatkową – uszczelkę, co obniża zużycie energii i koszty ogrzewania. Uszczelka środkowa poprawia także izolacyjność akustyczną okna. Doceń ciszę – od tej pory żaden hałas zewnętrzny nie będzie obniżał komfortu Twojego mieszkania czy przeszkadzał Ci w pracy.

Softline 76 to pięciokomorowy, niemiecki profil o głębokości 76 mm, pomaga znacząco obniżyć koszty ogrzewania domu. Okna z tym profilem mają układ uszczelek zewnętrznych oraz dodatkową uszczelkę środkową, która zwiększa ochronę przed hałasem, wilgocią i przenikaniem zimna – zapewnia to ochronę cieplną na najwyższym poziomie.

Okna Perfectline posiadają w pełni 5-komorowy system (5 komór w profilu ramy i 5 komór w profilu skrzydła) o szerokości ramy równej 70 mm. Zapewnia to efektywną ochronę cieplną. Profile skrzydeł oraz ram mają łącznie zaledwie 118 mm wysokości, dzięki czemum powierzchnia szyby jest większa, a pomieszczenia lepiej doświetlone

Drzwi HST S 9000 to wyjątkowe rozwiązanie, które łączy w sobie doskonałą funkcjonalność i estetykę, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale również elegancki wygląd Twojego domu.

Funkcjonalność to jedna z kluczowych cech drzwi HST S 9000. Dzięki ich specjalnej konstrukcji, umożliwiają one płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie, co jest niezwykle praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji drzwi HST S 9000 gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw są odporne na warunki atmosferyczne, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, drzwi zachowują swoje walory estetyczne i funkcjonalne przez wiele lat.

Dzięki doskonałej konstrukcji wielkie elementy dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły a duże przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych jak i zamkniętych drzwiach.

Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną. Dla osób, które w szczególny sposób cenią sobie naturalne doświetlenie wnętrza adresowana jest wersja design. W tym rozwiązaniu zwykłe skrzydło w segmencie nieruchomym drzwi podnoszono-przesuwnych HST zastąpione jest profilem oszklonym, którego szerokość w porównaniu z normalnym skrzydłem zredukowana jest aż o ponad 50%!
– Grubość profilu skrzydła 83 mm
– Głębokość zabudowy ramy 190 mm
https://abm-jedraszek.pl/product/drzwi-hst-s-9000/

Vekamotion 82 to unikalna konstrukcja, która spełnia najwyższe wymagania architektów, wykonawców i inwestorów. Nowoczesne budownictwo ceni duże przeszklenia, które w efektowny sposób wtapiają wnętrza domu w jego otoczenie. Okno czy szklana ściana? Taras czy początek ogrodu? Przestrzenie, w których zastosowano to rozwiązanie, niejednokrotnie nasuwają te pytania.

Wnętrze pełne światła. Drzwi w systemie podnoszono-przesuwnym Vekamotion 82 pozwalają uzyskać panoramiczny widok na otoczenie domu, co jest niebywale ważne we współczesnej architekturze. Możliwe jest wykonanie elementów wielkoformatowych o wymiarach nawet do 6,5 x 2,7 m!

Vekamotion 82 to innowacyjne rozwiązanie całkowicie kompatybilne z systemem Softline 82. Elementom wieloformatowym stabilność zapewniają wzmacniające zbrojenia, a nowy próg – zastosowany w tym systemie – umożliwia bezprogowy montaż. Przy zastosowaniu odpowiedniego pakietu szybowego, przenikalność ciepła dla tego produktu równa jest 0,78 W/(mK)! Doskonała izolacja cieplna i akustyczna a także wodoszczelność w najwyższej
klasie 9A, to tylko niewielka część atutów tego produktu. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych w systemie Vekamotion 82 to zwieńczenie tego innowacyjnego rozwiązania, dopasowane do najbardziej wymagających klientów.

https://abm-jedraszek.pl/product/vekamotion-82-max/

Specyficzna konstrukcja produktu, jakim są drzwi uchylno-przesuwne Patio GEALAN, pozwala przede wszystkim zaoszczędzić powierzchnię, jaka jest niezbędna aby otworzyć okno do wnętrza budynku. Ich skrzydła, podczas otwierania, otwierają się wygodniej niż skrzydła rozwierne, gdyż nie zajmują miejsca w domu i pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń mieszkalną.

Obsługa wszystkich drzwi tarasowych przesuwnych jest intuicyjna i wyjątkowo wygodna: pozycja klamki jest dokładne taka sama jak w standardowych oknach rozwierno-uchylnych.

https://abm-jedraszek.pl/product/patio-gealan-s-9000/

Maszrol Chamier-Gliszczyński Spółka Komandytowa od 1992r., specjalizuje się w produkcji stolarki otworowej dla budownictwa. W wyjątkowo szerokim programie produkcji stolarki otworowej proponujemy nowoczesne okna i drzwi:
– Aluminiowe
– PCV w systemie Aluplast Intertec IDEAL
– Drewniane z drewna klejonego w systemie EUROLINE-I

System Ideal 8000 to nowa propozycja firmy aluplast, w której duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w serii głębokości zabudowy profili do 85 mm, zwiększeniu liczby komór w kształtownikach oraz trzem uszczelkom. W systemie tym, dzięki poszerzeniu wrębu szybowego, istnieje możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm, co pozwala na
tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych.

https://maszrol.pl/oferta/stolarka-pcv/ideal-8000/

Seria profili IDEAL 7000 dedykowana jest dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm i sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej okna.

https://maszrol.pl/oferta/stolarka-pcv/ideal-7000-2/

System Ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach.

https://maszrol.pl/oferta/stolarka-pcv/ideal-4000-2/

Drzwi przesuwne SMART-SLIDE to nowa generacja w zakresie przesuwnych drzwi tarasowych, które cechują przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi.

https://maszrol.pl/oferta/stolarka-pcv/smart-slide/

Nowe drzwi unoszono-przesuwne aluplast HST 85 mm są ewenementem na rynku: są dostępne w dwóch różnych wariantach, w zależności od wymagań stawianych izolacyjności cieplnej: w wersji basic i w wersji premium, która spełnia najwyższe wymagania dla domów pasywnych.

https://maszrol.pl/oferta/stolarka-pcv/drzwi-przes-hst/

Budvar Centrum to europejski lider w produkcji okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna. Dzięki naszemu dwudziestoletniemu doświadczeniu i stałemu wprowadzaniu innowacji jesteśmy ekspertem w dziedzinie stolarki otworowej.

Firma Budvar Centrum posiada jedną z najnowocześniejszych i najbardziej
zautomatyzowanych fabryk okien na rynku europejskim. Cała produkcja realizowana jest w liczącym 23 000 m2 zakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli zatrudniającym obecnie ponad 300 pracowników. Nasza fabryka jest w stanie wyprodukować 2000 jednostek okiennych dziennie.

T-Passive Energy pozwala na zatrzymanie w domu maksymalnej ilości ciepła, ograniczając tym samym wydatki na ogrzewanie. Ciepłe okna, to niższe rachunki. Okno charakteryzuje się prostym kształtem, który idealnie współgra z nowoczesnym budownictwem. Najwyższy poziom estetyki zapewnia technologia niewidocznych zgrzewów.

https://www.budvarcentrum.pl/produkt/okna-pvc/t-passive-energy/

T-Passive Perfekt charakteryzuje się prostym kształtem profila, który doskonale wpisuje się w design nowoczesnych budynków. Dodatkowo, dzięki swej subtelnej budowie, sprawia, że do wnętrza dociera duża dawka światła dziennego. Okno dostępne jest w szerokiej palecie kolorystycznej, w tym w kolorach idealnie odwzorowujących strukturę drewna. Najwyższy
poziom estetyki zapewnia technologia niewidocznych zgrzewów.

https://www.budvarcentrum.pl/produkt/okna-pvc/t-passive-perfekt

T-Comfort to okno stworzone z myślą o małych domach mieszkalnych i budynkach wielorodzinnych. Ekonomiczne rozwiązanie łączy w sobie świetny design i dobre parametry techniczne. Prosty kształt ramy doskonale wpisuje się w estetykę nowoczesnych budynków. Okno występuje w podstawowej palecie kolorystycznej. Najwyższy poziom estetyki zapewnia technologia niewidocznych zgrzewów.

https://www.budvarcentrum.pl/produkt/okna-pvc/t-comfort/

T-Slide to innowacyjne spojrzenie na drzwi tarasowe, sprawiające, że zaciera się linia pomiędzy wnętrzem domu a wyjściem na taras. T-Slide to prosty, geometryczny kształt drzwi tarasowych z elegancką stalową klamką, będącą jedynym widocznym elementem okucia. Najwyższy poziom estetyki zapewnia zaś technologia niewidocznych zgrzewów.

https://www.budvarcentrum.pl/produkt/drzwi-tarasowe-przesuwne-pvc/t-slide/

Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne HKS to idealna alternatywa dla tradycyjnych drzwi balkonowych. Dzięki systemowi otwierania „uchyl lub przesuń” nie zabierają miejsca w pomieszczeniu, gdyż poruszają się równolegle do płaszczyzny okna, dodatkowo dzięki funkcji wentylacji w pozycji uchylnej umożliwiają stworzenie w domu optymalnego klimatu.

https://www.budvarcentrum.pl/produkt/drzwi-tarasowe-przesuwne-pvc/hks/