Okna dachowe

logo FAKRO okna Konin

FAKRO

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 25 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. FAKRO w swojej ofercie posiada okna dachowe obrotowe, uchylno-obrotowe oraz o podwyższonej osi
obrotu.

Najbardziej popularne w sprzedaży to okna energooszczędne 3 szybowe – drewniane Ftp- v lub Pvc- Ptp-v (białe oraz w okleinie sosna, złoty dąb i antracyt). Fakro w sprzedaży posiada również akcesoria do okien dachowych: moskitiery, markizy, rolety zewnętrze oraz systemy do sterowania oknami i roletami-piloty, smart home. W bogatej ofercie producenta znajdziemy również wyłazy dachowe oraz schody strychowe.

Wszelkie dostępne modele pod adresem producenta:
https://www.fakro.pl/

velux fot

logo KOPOL okna Konin

OKPOL

OKPOL to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji okien i wyłazów dachowych. Wyroby OKPOL są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze. W bogatej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie. Produkowane przez nas okna posiadają 10-letnią gwarancję. Okna wyróżniają się klamką z kluczykiem w standardzie, bez dodatkowych opłat. Do najbardziej popularnych produktów zaliczamy okna dachowe trzyszybowe drewniane ISOV I22 oraz pvc IGOV N22. Okpol również posiada w swojej ofercie akcesoria do
okien dachowych: rolety wewnętrzne, zewnętrze.

Wszelkie dostępne modele pod adresem producenta:
https://www.okpol.pl/

fakro fot

okna Konin logo VELUX

VELUX

Velux jest największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do
płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.
W veluxie wyróżniamy 3 klasy okien: Standardowe okna dachowe w ekonomicznej wersji, czyli dwu- oraz trzyszybowe to okna obrotowe drewniane GZL lub pvc GLU. Klasa STANDARD PLUS – to wszystkie walory
trzyszybowych okien klasy STANDARD, ale o podwyższonych parametrach termoizolacyjnych – okna połaciowe trzyszybowe, zarówno w wersji o profilu drewnianym, jak i drewniano-poliuretanowym. Wzbogacone są między innymi o ciepłe ramki dystansowe, pakiety wyciszania deszczu czy specjalną łatwo
zmywalną warstwę. Klasa PREMIUM – to luksusowe produkty, łączące najwyższą jakoś wykonania i dodatkowe rozwiązania o innowacyjnym charakterze, wyjątkowych funkcjach i nowoczesnym designie. Zaliczają się do niej okna klapowo-obrotowe, okna z szybami superenergooszczędnymi, okna wyposażone w elektryczne sterowanie a także balkony dachowe czy okna wyłazowe.

Wszelkie dostępne modele pod adresem producenta:
https://www.velux.pl/

okpol fot

Najlepsze okna dachowe w Koninie

Funkcjonalne poddasze użytkowe to rozwiązanie cieszące się w Polsce coraz większą popularnością. Jeśli pragną Państwo zaadaptować poddasze na dodatkowe pomieszczenie, warto rozważyć montaż okien dachowych, które zapewnią łatwe wietrzenie oraz optymalne doświetlenie wnętrza.

Jesteśmy firmą z ponad 17-letnim doświadczeniem, której przyświeca idea, by łączyć niezawodność i bezpieczeństwo z pięknem oraz elegancją. W związku z tym proponujemy Państwu wyłącznie najwyższej jakości okna dachowe pochodzące od cenionych producentów – FAKRO, VELUX oraz OKPOL. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami okien dachowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niezawodne, funkcjonalne i piękne okna w Koninie. Nasze okna dachowe to produkty trwałe, bezpieczne, energooszczędne i wygodne w użytkowaniu.

Kompleksowa obsługa bez ukrytych kosztów

Współpracujemy z doświadczonymi montażystami i dekarzami. Mamy również zaprzyjaźnionych specjalistów od montażu okien dachowych, których samodzielnie wyszkoliliśmy. Oprócz sprzedaży i montażu okien zajmujemy się również wykonywaniem pomiarów oraz zapewniamy transport zakupionych produktów. Decydując się na współpracę z Blach-Metal, mają Państwo gwarancję, że zajmiemy się realizacją zlecenia od projektu okna aż po jego montaż. Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem w branży okiennej, dlatego chętnie doradzimy wybór odpowiednich produktów, które będą pełniły swoją funkcję przez wiele lat użytkowania.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Kompetencje Blach-Metal znacząco wybiegają poza okna dachowe, dlatego przy współpracy z jedną firmą mogą Państwo wykonać również pokrycia dachowe czy nabyć rolety. Działamy profesjonalnie i kompleksowo, zapewniając mieszkańcom Konina i okolic dostęp do najwyższej jakości produktów od renomowanych firm. Zapewniamy całościową obsługę w trakcie oraz po sprzedaży. Umożliwiamy przechowywanie zakupionych okien dachowych w naszym magazynie, a także oferujemy transport produktów na miejsce montażu. W przypadku niezadowolenia zapewniamy możliwość zwrotu towarów po zakończonej budowie.

ABM Jędraszek

ABM Jędraszek to rodzinna firma, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją stolarki okiennej i aluminium.

Oferta :

Okna PVC w systemie Gealan S9000 cechuje nowoczesny wygląd i unikalne wartości użytkowe, które zaspokajają nawet najwyższe oczekiwania inwestorów! System Gealan S9000 to synonim bardzo dobrych parametrów izolacyjności termicznej okien PVC przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych. Ten wszechstronny, energooszczędny i nowoczesny system dedykowany dla okien, drzwi oraz drzwi podnoszono-przesuwnych ma
sześciokomorową budowę i możliwość stosowania pakietów 3 szybowych oraz dodatkowej uszczelki środkowej.

Profile Softline 82 to jedyne, dostępne na rynku profile o szerokości 82 mm i 7-komorowej strukturze. Niezwykle ciepłe i energooszczędne – przy zastosowaniu odpowiedniego pakietu szybowego można uzyskać współczynnik przenikania ciepła o równy 0,7 W/m²K, co pozwala je nawet w w domach w standardzie pasywnym!

Sprawdzone przez dziesiątki lat, godne polecenia wzmocnienia stalowe VEKA zapewniające doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie okna znajduje się komora z zamkniętym wzmocnieniem stalowym, natomiast w skrzydle – ze wzmocnieniem otwartym podwójnie sfalcowanym.

W profilach VEKA SOFTLINE 82 MD zastosowano trzecią – dodatkową – uszczelkę, co obniża zużycie energii i koszty ogrzewania. Uszczelka środkowa poprawia także izolacyjność akustyczną okna. Doceń ciszę – od tej pory żaden hałas zewnętrzny nie będzie obniżał komfortu Twojego mieszkania czy przeszkadzał Ci w pracy.

Softline 76 to pięciokomorowy, niemiecki profil o głębokości 76 mm, pomaga znacząco obniżyć koszty ogrzewania domu. Okna z tym profilem mają układ uszczelek zewnętrznych oraz dodatkową uszczelkę środkową, która zwiększa ochronę przed hałasem, wilgocią i przenikaniem zimna – zapewnia to ochronę cieplną na najwyższym poziomie.

Okna Perfectline posiadają w pełni 5-komorowy system (5 komór w profilu ramy i 5 komór w profilu skrzydła) o szerokości ramy równej 70 mm. Zapewnia to efektywną ochronę cieplną. Profile skrzydeł oraz ram mają łącznie zaledwie 118 mm wysokości, dzięki czemum powierzchnia szyby jest większa, a pomieszczenia lepiej doświetlone

Drzwi HST S 9000 to wyjątkowe rozwiązanie, które łączy w sobie doskonałą funkcjonalność i estetykę, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale również elegancki wygląd Twojego domu.

Funkcjonalność to jedna z kluczowych cech drzwi HST S 9000. Dzięki ich specjalnej konstrukcji, umożliwiają one płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie, co jest niezwykle praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji drzwi HST S 9000 gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw są odporne na warunki atmosferyczne, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, drzwi zachowują swoje walory estetyczne i funkcjonalne przez wiele lat.

Dzięki doskonałej konstrukcji wielkie elementy dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły a duże przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych jak i zamkniętych drzwiach.

Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną. Dla osób, które w szczególny sposób cenią sobie naturalne doświetlenie wnętrza adresowana jest wersja design. W tym rozwiązaniu zwykłe skrzydło w segmencie nieruchomym drzwi podnoszono-przesuwnych HST zastąpione jest profilem oszklonym, którego szerokość w porównaniu z normalnym skrzydłem zredukowana jest aż o ponad 50%!
– Grubość profilu skrzydła 83 mm
– Głębokość zabudowy ramy 190 mm
https://abm-jedraszek.pl/product/drzwi-hst-s-9000/