Systemy rynnowe

FLAMINGO STAL

Producentem rynien stalowych Flamingo jest wiodący na rynku polskim producent blach BUDMAT. System rynnowy występuje w trzech rozmiarach skandynawskim 125/90, najbardziej popularnym dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych 135/90-100 oraz pod większe inwestycje, hale 150/100. System wyróżnia łatwość montażu i spójna estetyka, wytrzymałość – gwarancja aż na 30 lat.

Kolorystyka oraz więcej informacji o produkcie
https://www.budmat.com/pl/produkt/stalowy-system-rynnowy-flamingo-43

Flamingo IQ STAL

Nowość w ofercie BUDMAT- kwadratowy system rynnowy. Flamingo IQ to stalowy system rynnowy z ukrytym mocowaniem. Innowacyjne rozwiązanie haku ukrytego z mocowaniem do deski czołowej. Podparcie rynny zostało przeniesione do jej wnętrza. Mocowania są niewidoczne z zewnątrz i wizualnie
dają efekt systemów rynnowych z maskownicą. System rynnowy ma symetryczny przekrój, dzięki czemu można je montować dowolną stroną bez konieczności obracania rynny podczas pracy na wysokościach. Występuje w dwóch kolorach antracyt i czarny o jednej średnicy 135/80.

Wszelkie informacje
https://www.budmat.com/pl/produkt/kwadratowy-stalowy-system-rynnowy-flamingo-iq-2000

Kaczmarek system Karolina PVC

Od prawie 30 lat Firma Kaczmarek Malewo istnieje w rodzinnej miejscowości Malewo w Wielkopolsce. System rynnowy Karolina produkowany jest o przekroju półokrągłym z klasycznym wywinięciem na zewnątrz od strony frontowej oraz do środka od ściany budynku. System jest produkowany z PVC-U z dodatkami barwnika, stabilizatorów oraz środków odpornych na działanie promieniowania ultrafioletowego. Rynny oraz rury spustowe są wytłaczane na austriackich liniach technologicznych, natomiast kształtki łączące oraz pozostałe akcesoria są wytwarzane metodą wtrysku. Nowoczesny park
maszynowy, odpowiednio zaprojektowane i wykończone powierzchnie podzespołów formujących gwarantują produkcję systemu rynnowego na bardzo wysoki poziomie. Producent daje 10 lat gwarancji. System rynnowy występuje w średnicach 100/75, 125/100, 150/100 i w
kolorystyce brąz, grafit, czarny, ceglasty, biały, czerwony.

Wszelkie szczegółowe informacje pod adresem:

https://www.kaczmarek2.pl/produkt/rynny/

Bryza pvc

20 lat doświadczenia w produkcji systemów rynnowych oraz współpraca z dekarzami pozwoliły stworzyć nowy system rynnowy najwyższej jakości.
System pvc występuję w rozmiarach, 75/63, 100/90, 125/90-110, 150/110 w kolorach brąz, grafit, czarny, ceglasty, czerwony, biały, miedziany, zielony.
Cechy wyróżniające ten system to NAROŻNIKI O REGULOWANYM KĄCIE ROZWARCIA 120°-145°. Innowacyjny produkt ułatwiający montaż systemu rynnowego w przypadku dachów nietypowych. Przyśpiesza proces montażu, nie wymaga klejenia, eliminuje konieczność wykonywania narożników metodą zgrzewania.

Więcej informacji na stronie producenta:

https://www.rynnybryza.pl/system-pvc

Bryza system stalowy

System stalowy występuje w dwóch rozmiarach 125/90 i 150/100 w kolorach brązowym, grafitowym, czarnym, ceglastym i ocynk. Cechy które wyróżniają system stalowy:

Głęboka rynna zapewnia prawidłowe odprowadzenie wody deszczowej nawet podczas intensywnych opadów. System 125 – głębokość 80 mm System 150 – głębokość 92 m.

Długie ramiona narożnika dają możliwość mocowania uchwytu rynnowego stabilizującego narożnik przy połączeniu za pomocą złączki rynnowej.

Złączka rynnowa o szerokości 84 mm wyposażona w uszczelkę gumową zapewnia stabilne i szczelne
połączenie. Zapięcie za pomocą klamry ułatwia i przyśpiesza montaż.

Specjalnie zaprojektowany uchwyt doczołowy z głębokim tłoczeniem odsuwa rynnę od deski czołowej, zapewniając bardziej efektywną wentylację połaci dachowej.

Wielowarstwowe zabezpieczenie rdzenia stalowego i pokrycie warstwą poliuretanową dodatkowo chroni przed zarysowaniem i utratą koloru.

Wszelkie informacje na stronie producenta:
https://www.rynnybryza.pl/system-stal

Niagara stalowy

Rynny metalowe NIAGARA proponowane przez firmę Pruszyński są kompletnym systemem odwadniania – idealnym dla każdego dachu, przeznaczony jest zarówno dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia. Oferowane rynny dachowe dostępne są w różnych kształtach (tradycyjne, kwadratowe), w wielu wariantach kolorystycznych oraz różnorodne pod względem materiałów, z których zostały wykonane. Na wyróżnienie zasługuje system stalowy kwadratowy- kompletny system odwadniania wraz z maskownicami tworzy doskonałe wykończenie nowoczesnych budynków. Dostępny jest rozmiar 125/80 w kolorach grafit oraz czarnym.

Zapraszamy po więcej szczegółów na stronę producenta:
https://pruszynski.com.pl/produkt/rynny-niagara/rynny-kwadratowe/

Galeco

Największy producent systemów rynnowych. Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Ponadto należy podkreślić, że produkty Galeco charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozję, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej. W swojej ofercie Galeco proponuje m.in. tradycyjne, półokrągłe systemy rynnowe: system Galeco PVC, rynny Galeco STAL ze stali powlekanej, które są produktem odnoszącym spore sukcesy na rynku krajowym i rynkach
eksportowych. Firma oferuje również ekonomiczny system rynnowy Galeco LUXOCYNK. Galeco jest również prekursorem w produkcji nowatorskiego zintegrowanego systemu Galeco DACHRYNNA oraz kompletnych systemów rynnowych o profilu kwadratowym. Kwadratowe rynny dostępne są w
systemie rynnowym Galeco DACHRYNNA, BEZOKAPOWY, Galeco STAL2 oraz Galeco PVC2.

Wszelkie informacje dostępne na stronie producenta:
https://galeco.pl/