Dachówka ceramiczna

ROBEN

Dachówka ceramiczna Röben to najlepsze parametry techniczne, trwałość, estetyka oraz dobra cena. Produkty Röben od dachówek ceramicznych, po cegły, klinkiery oraz pustaki kupują Klienci w całej Polsce. Szczególnym hitem stały się dachówki MonzaPLUS, Piemont oraz Bergamo. Wśród każdego z
tych modeli – różne typy powłok, czyli wiele wariantów rozwiązań praktycznych kolorystycznych. Wszystkie spośród nich stanowią kompletne linie produktów, posiadające pełen, perfekcyjnie dopasowany pakiet dodatkowych akcesoriów i dachówek specjalistycznych.
https://roben.pl/dach/produkty-na-dach

wineberger ceramiczna

CREATON

Firma Creaton specjalizuje się zarówno w produkcji dachówek ceramicznych, jak i cementowych. CREATON oferuje ponad 240 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wszystkie modele dachówek tworzą kompletne linie produktów, które poza dachówką
podstawową posiadają także bogate spektrum akcesoriów dodatkowych i elementów elewacyjnych, tak aby zbudowanie pięknego i idealnie dopasowanego dachu było jeszcze łatwiejsze i szybsze. Jako jeden z nielicznych producentów oferuje 50 lat gwarancji. Najbardziej rozpoznawalna dachówka w ofercie to holenderka TITANIA i PREMION oraz płaska SIMPLA I DOMINO.
Szczegółowe informacje na str producenta
https://www.creaton.pl/

 

nelskamp ceramiczna

BRAAS

Dachówki Braas są znane na świecie już od ponad 50 lat. W Polsce Braas istnieje od 1993 roku, w którym to powstała firma Braas Polska. Ceramika dachowa Braas cechuje się bardzo niską nasiąkliwością (zaledwie ok 2%), a także jest wysoce mrozoodporna. Braas jest producentem dachówek ceramicznych takich jak Rubin 9V, Rubin 13V, Topas 11V, Topas 13V, dachówka płaska Turmalin oraz karpiówka Opal i dachówek betonowych falistych: Celtycka, Bałtycka, Romańska, i płaskich Teviva i Tegalit. Producent oferuje 30 lat gwarancji. Braas proponuje zintegrowany system dachowy – obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław.
https://www.monier.pl/

roben ceramiczna

Dachówka Ceramiczna firmy Wienerberger to szeroki wybór wykrojów i bogata paleta kolorystyczna dachówek ceramicznych.

Koramic to bezpieczny i trwały dach na pokolenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie producenta.

Strona Producenta Dachówek Ceramicznych Wieneberger

creaton ceramiczna

Nelskamp od 1953 roku jest producentem dachówek co potwierdza doświadczenie i profesjonalizm. Obecnie Nelskamp wykorzystując najnowsze technologie oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni czasu tworzy produkty wytrzymałe i nowoczesne.

Niemieckojęzyczna strona producenta Nelskamp

ruppceramika ceramiczna

KORAMIC

Koramic to marka ceramicznych dachówek połaciowych oraz pełnej gamy akcesoriów ceramicznych i technicznych – membran, taśm, produktów mocujących oraz szeregu innych niezbędnych do wykonania kompletnego, bezpiecznego i trwałego dachu. W ofercie znajduje się 20 wykrojów w szerokiej gamie kolorystycznej. Najbardziej popularny z modeli to dachówka ceramiczna renesansowa ALEGRA 9 i dachówka płaska OREA 9 oraz dachówka nowoczesna V9.
https://www.wienerberger.pl/produkty/dachowki-ceramiczne-i-akcesoria-koramic.html