Drzwi

Drzwi wewnętrzne

Drzwi Konin wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi Konin zewnętrzne

Dlaczego należy zainwestować w dobre drzwi?

Odpowiedź jest oczywista – to od nich zależy bezpieczeństwo domu. Całe cenne wyposażenie, ale także spokój domowników zależy od tego, czy będą one łatwe do sforsowania. Dlatego przed zakupem drzwi warto zapoznać się z dostępnymi na rynku modelami oraz wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Bezpieczne drzwi zewnętrzne wcale nie muszą wyglądać jak stalowe wrota – wręcz przeciwnie. Obecnie dzięki szerokim kontaktom z producentami jesteśmy w stanie przedstawić Państwu dużą różnorodność modeli. Drzwi gładkie, przeszklone lub dwuskrzydłowe? Najważniejsze jest, by spełniały swoją podstawową funkcję – chroniły dom. Połączenie estetyki i bezpieczeństwa pozwala na idealne wkomponowanie drzwi w najbliższe otoczenie.

Planując wystrój wnętrza, warto zwrócić uwagę na tak ważny element, jakim są drzwi.

Przede wszystkim należy brać pod uwagę ich wymiary jeszcze przed zakupem mebli. Może się bowiem okazać, że wymarzona kanapa lub łóżko nie zmieszczą się w wybranym miejscu lub pojawią się problemy z otwieraniem drzwi na oścież. Na szczęście bogata oferta drzwi wewnętrznych umożliwia dopasowanie modelu do niemal każdego wnętrza. Brak miejsca nie jest problemem – obecnie coraz większą popularnością cieszą się drzwi przesuwne. Dzięki temu każdy z domowników będzie mógł skorzystać z prywatności w swoim pokoju, niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, czy umeblowany salon. Drzwi odgrywają też dużą rolę przy dekoracji pomieszczeń.

Oferujemy szeroki wybór parapetów, bram garażowych i drzwi. Konin i firma Blach – Metal to najlepszy wybór!

Współpracujemy z wieloma firmami produkującymi drzwi zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Dzięki temu posiadamy bogaty asortyment oraz interesującą ofertę. Jeśli chodzi o drzwi wejściowe, nie zgadzamy się na żadne kompromisy – interesuje nas tylko najwyższa jakość i bezpieczeństwo, które sprawiają, że tak wielu Klientów decyduje się na nasze usługi. Umożliwiamy Państwu wybór spośród wielu wersji kolorystycznych oraz modeli zarówno przeszklonych, jak i zabudowanych. Dzięki temu nasi Klienci mogą zdecydować się na zakup drzwi spełniających wszystkie ich wymagania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą naszych drzwi – Konin, ul. Torowa 6 i Spółdzielców 8.

Staramy się zapewnić Państwu dostęp nie tylko do pewnych i bezpiecznych drzwi, ale stawiamy też na podążanie za trendami, dlatego w ofercie znajdziecie Państwo również drzwi z najnowszych kolekcji. Wielbiciele klasyki znajdą z pewnością wiele rozwiązań dla siebie, zaś miłośnicy awangardowego wystroju na pewno nie będą zawiedzeni. Wszystkie modele łączy ze sobą jedno – najwyższa jakość dostępna w atrakcyjnej cenie.