Podsufitówka

KACZMAREK

Podwójny panel pełny występujący w długościach 3 mb i 4 mb. Uzupełniem systemu są panele wentylacyjne, listwa startowa J oraz listwy narożnikowe V i H. Bogata kolorystyka: biały, brąz, grafit, złoty dąb, orzech oraz winchester. Posiadamy podsufitkę na stanie magazynowym.

https://www.kaczmarek2.pl/produkt/podsufitka/

bryza fot

Podsufitka poza swoją funkcją dekoracyjną (jest zwieńczeniem realizacji dachu) ma także wiele funkcji praktycznych.

BUDMAT podsufitka pvc

Potrójny panel w długości 3 mb, występujący w kolorach: jasny brąz, ciemny brąz, grafitowy, czarny, biały oraz drewnopodobny: złoty dąb, orzech i winchester. Dostępny na zamówienie.

https://www.budmat.com/pl/produkt/podsufitka-dachowa-pvc-46

BUDMAT podsufitka stalowa

Innowacyjny system podsufitki stalowej Budmat imitujący panele pvc lecz o szerokości 50.6 cm i długości 3 mb. Występuje w bogatej kolorystyce i posiada cały system do wykończenia podsufitki: gotowy panel wentylacyjny, listwa startowa J i L. Dostępny na zamówienie.

https://www.budmat.com/pl/produkt/podsufitka-dachowa-stalowa-45

galeco podsufitka
podsufitka kaczmarek

Bryza

Potrójny panel pełny występujący w długości 3 mb w bogatej kolorystyce: brąz , grafit, czarny, biały, czerwony, ceglasty, zielony oraz drewnopodobnej: dąb złoty, orzech, orzech złoty, orzech klasyczny, winchester. Dostępny na zamówienie.

https://www.rynnybryza.pl/podsufitka-pvc

budmat podsufitka

Gamrat

Podsufitki dachowe firmy Gamrat SA dają ogromne możliwości wykończeniowe. W ofercie znajdą Państwo podbitkę dachową w wersji drewnopodobnej oraz tradycyjnej, wykonane z niezwykle trwałego
PVC. Szybkie i proste w montażu podsufitki występują w bogatej palecie barw i wzorów, tak by nie było problemu z dopasowaniem ich do okien, drzwi, rynien czy istniejących już pokryć dachowych. Podwójny panel występujący w długości 3 mb. Dostępny na zamówienie.

https://gamrat.pl/podsufitki-dachowe/