Okna dachowe

logo FAKRO okna Konin

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 25 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.

Strona producenta okien dachowych firmy FAKRO

Film – 25 Lat -Film o Firmie Fakro

velux fot

logo KOPOL okna Konin

Polska firma z ponad 24-letnim doświadczeniem w produkcji okien dachowych.

Okna obrotowe z drewna produkowane w technologii SuperThermo.
Podwyższona szczelnośc i energooszczędność, Klamka z kluczykiem w dolnej części skrzydła. Posiada również funkcję mikrouchylenia (wentylacja pasywna). To jedne z wielu możliwości okien firmy OKPOL.

Strona producenta okien dachowych firmy OKPOL

fakro fot

okna Konin logo VELUX

Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Firma VELUX aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, wspierające organizacje społeczne, które realizują projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży.

Strona producenta okien dachowych firmy VELUX

okpol fot

Najlepsze okna dachowe w Koninie

Funkcjonalne poddasze użytkowe to rozwiązanie cieszące się w Polsce coraz większą popularnością. Jeśli pragną Państwo zaadaptować poddasze na dodatkowe pomieszczenie, warto rozważyć montaż okien dachowych, które zapewnią łatwe wietrzenie oraz optymalne doświetlenie wnętrza.

Jesteśmy firmą z ponad 17-letnim doświadczeniem, której przyświeca idea, by łączyć niezawodność i bezpieczeństwo z pięknem oraz elegancją. W związku z tym proponujemy Państwu wyłącznie najwyższej jakości okna dachowe pochodzące od cenionych producentów – FAKRO, VELUX oraz OKPOL. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami okien dachowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niezawodne, funkcjonalne i piękne okna w Koninie. Nasze okna dachowe to produkty trwałe, bezpieczne, energooszczędne i wygodne w użytkowaniu.

Kompleksowa obsługa bez ukrytych kosztów

Współpracujemy z doświadczonymi montażystami i dekarzami. Mamy również zaprzyjaźnionych specjalistów od montażu okien dachowych, których samodzielnie wyszkoliliśmy. Oprócz sprzedaży i montażu okien zajmujemy się również wykonywaniem pomiarów oraz zapewniamy transport zakupionych produktów. Decydując się na współpracę z Blach-Metal, mają Państwo gwarancję, że zajmiemy się realizacją zlecenia od projektu okna aż po jego montaż. Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem w branży okiennej, dlatego chętnie doradzimy wybór odpowiednich produktów, które będą pełniły swoją funkcję przez wiele lat użytkowania.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Kompetencje Blach-Metal znacząco wybiegają poza okna dachowe, dlatego przy współpracy z jedną firmą mogą Państwo wykonać również pokrycia dachowe czy nabyć rolety. Działamy profesjonalnie i kompleksowo, zapewniając mieszkańcom Konina i okolic dostęp do najwyższej jakości produktów od renomowanych firm. Zapewniamy całościową obsługę w trakcie oraz po sprzedaży. Umożliwiamy przechowywanie zakupionych okien dachowych w naszym magazynie, a także oferujemy transport produktów na miejsce montażu. W przypadku niezadowolenia zapewniamy możliwość zwrotu towarów po zakończonej budowie.